Røros


Rune Olesen


Troll Cart + kontor/butikk
Tel: 72410500
E-post: rune@troll-hundefor.no
Rune er vår til nå siste ansettelse og begynte å jobbe i butikken på Røros i 2011. Rune har fått hovedansvar for TROLL CART og Troll Mushings andre produkter, og er også den dere stort sett vil finne i butikken

Jan Magne Wolden


"7 de far i huset"
Tel: 72410500
E-post: jan@troll-hundefor.no
Firmaets "old man" og grunnlegger. Har flyttet til Røros og truet med å pensjonere seg men dukker til stadighet opp på butikken der og er også ferievikar.

Trondheim


Torgrim Volden


Sledehund og Distribusjon
Tel: 73941725
E-post: torgrim@troll-hundefor.no
Torgrim begynte å jobbe i TROLL i 2006 da vi flyttet til nye lokaler. Torgrim har vokst opp med hundekjøring. Han er ivrig jeger og har utdannelse fra Trondheim Hundeskole.

Roar Wolden


Daglig Leder
Tel: 73941725
E-post: roar@troll-hundefor.no
Roar har jobbet med TROLL siden oppstarten i 1991.
Roar er utdannet TD gjennom Norges Hundekjørerforbund og har vært tilstede på alle Femund- og Finnmarksløp siden 1996 som TD, handler og kjører.

Renathe Moholdt


Kontor/Butikk/Nettbutikk
Tel: 73941725
E-post: renathe@troll-hundefor.no
Renathe er foreløpig vår nyeste ansatte på butikken i Trondheim. Renathe og ektemannen driver en langdistanse sledehundkennel og oppdrett av siberian Husky. Renathe har stor kunnskap om generelt hundehold, ernæring for hund og kosttilskudd.

Nina Kjelsberg


Salgssjef Fuglehund/butikk
Tel: 73941726
E-post: nina@troll-hundefor.no
Nina er en av Norges fremste oppdrettere av Gordonsetter og Irsksetter og er både Norgesmester og Sølvhundvinner.
Nina har vært ansatt siden 2004 og jobber Mandag, Tirsdag og Onsdag.
www.imingen.org